Adresa: U Lesa 713
734 01 Karviná-Ráj
Tel.: +420 596 311 487
+420 739 669 921

sekretariat@ulesakarvina.cz
Základní škola a Mateřská škola U Lesa, Karviná, příspěvková organizace
BEZBARIÉROVÁ

Kroužky

Kroužky 2018/19 | 18.03.2019

KROUŽKY 2018/2019

  1. Zdravotnický kroužek 1. st. – Mgr. Marta Sedláčková
  2. Zdravotnický kroužek 2. st. – Mgr. Marta Sedláčková
  3. Všeobecně vzdělávací – Mgr. Marta Sedláčková
  4. Informatika 1. A, B, 2. A – Mgr. Petra Olbřimková
  5. Keramický kroužek – Mgr. Zdenka Böhmová
  6. Sportovní kroužek 1. a 2. – Mgr. Jaroslav Kuděla
  7. AMADIS (divadelní soubor) – Mgr. Václava Wojewodová
  8. Angličtina hravě 2. A – Mgr. Ilona Gráczová
  9. Angličtina hravě 1. A - Mgr. Zuzana Štefániková
  10. Angličtina hravě 1. B - Mgr. Kateřina Pražmová
  11. Matematický kroužek - Mgr. Jana Harantová
  12. Rozvoj komunikace - Mgr. Jarmila Wojciková
  13. Zdravá výživa - Mgr. Alena Cieslová
Kroužky 2017/18 | 17.03.2019

KROUŽKY 2017/2018

  1. Zdravotnický kroužek 1. st. – Mgr. Marta Sedláčková
  2. Zdravotnický kroužek 2. st. – Mgr. Marta Sedláčková
  3. Všeobecně vzdělávací – Mgr. Marta Sedláčková
  4. Mediální kroužek – TV ŠTÁB - Mgr. Petra Olbřimková
  5. Informatika 1. A – Mgr. Petra Olbřimková
  6. Mladý vědátor – Mgr. Petra Olbřimková
  7. Keramický kroužek – Mgr. Zuzana Štefániková
  8. Sportovní kroužek – Mgr. Jaroslav Kuděla, Mgr. Suchánková
  9. AMADIS (divadelní soubor) – Mgr. Václava Wojewodová
  10. Informatika 2. A a 2. B –  Mgr. Suchánková
  11. Angličtina hravě 2. A a 2. B – Mgr. Suchánková
  12. Angličtina hravě 1. A - Mgr. Gráczová
  13. Matematický kroužek - Mgr. Harantová
  14. Češtinou k lepší komunikaci - Mgr. Hamrusová
  15. Učíme se žít zdravě - Mgr. Cieslová
Kroužky 2016/17 | 16.03.2019

KROUŽKY 2016/2017

  1. Zdravotnický kroužek 1. st. – Mgr. Marta Sedláčková
  2. Zdravotnický kroužek 2. st. – Mgr. Marta Sedláčková
  3. Multimediální - IT – Mgr. Marta Sedláčková
  4. Mediální kroužek – TV ŠTÁB - Mgr. Petra Olbřimková
  5. IKT – Mgr. Petra Olbřimková
  6. Mladý vědátor – Mgr. Petra Olbřimková, Mgr. Alena Stehnová
  7. Keramický kroužek – Mgr. Zuzana Štefániková
  8. Pohybové aktivity – Mgr. Jaroslav Kuděla
  9. AMADIS (divadelní soubor) – Mgr. Václava Wojewodová
  10. Angličtina hrou – Mgr. Kateřina Pražmová
  11. Hravá angličtina 1 – Mgr. Pavel Konieczny
  12. Hravá angličtina 2 – Mgr. Pavel Konieczny
  13. IKT – Mgr. Pavel Konieczny
Tato stránka je vytištěna z webu www.ulesakarvina.cz
Těšíme se na Vaši další návštěvu.